Bartłomiej Sztobryn

Pisarz z zawodu i z zamiłowania. Szef i założyciel Wydawnictwa K2A. Z wykształcenia filozof.

Debiutował w 2006 roku w pokonkursowej antologii Otwockiego Konkursu Literackiego. Laureat wielu konkursów literackich – zdobył m.in:. laur publiczności w Konkursie Śródmiejskiego Domu Kultury w Warszawie oraz nagrodę w konkursie na scenariusz shortu komiksowego o polskim superbohaterze Incognito.

Jego opowiadania ukazały się m.in.: w antologiach „Ostatni Dzień Pary II”, „Złoczyńcy w Uzdrowisku 2”, „Utopia XXI wieku”, „24/02/2022” Antologii dla Ukrainy oraz na łamach portalu Fahrenheit.

Jako scenarzysta debiutował w roku 2016 w SuperHero Magazyn. Napisał również scenariusz do etiudy „Siódme Piętro” zrealizowanej w ramach 48 Hours Film Project.

Jego dzieła powieściowe – „Zwiastunka” oraz “Minerva2049” stały się pierwszymi powieściami wydanymi przez nasze wydawnictwo. Od razu zyskały fanów, którzy w swoich opiniach często podkreślają wartości kryjące się w treści jego książek oraz niezwykła  wielowymiarowość i uczucie, z jakim podchodzi do tematów w jego powieściach.

Prywatnie miłośnik nakryć głowy i okularów (nie tylko przeciwsłonecznych), grajek amator oraz kiepski tancerz.

Jowita Sztobryn

Dyrektor Finansowa oraz Główna Księgowa w Wydawnictwie K2A. Mistrzyni papierologii wszelakiej. Uosobienie nieocenionego wsparcia każdego szaleńca, który porwał się na własną firmę.

Zaczynała w rodzinnym biurze księgowym. Szybko jednak wyspecjalizowała się na księgową małych firm. Niemal każdy klient okazywał nie tylko zadowolenie z dobrze prowadzonych rachunków, ale też wdzięczność za sprytne podpowiedzi oraz pomoc w zrozumieniu skomplikowanego świata praw podatkowych i finansów.

Konsekwencją tego było założenie spółki i stworzenie osobistej marki w branży księgowości. Drugą odnogą tej spółki jest właśnie Wydawnictwo K2A.

Miłośniczka dobrych powieści, dobrych ludzi oraz słodkich zwierzątek.