WAKACJE!

Dokładnie tak! Nareszcie, po ponad roku prowadzenia wydawnictwa i to bez ani jednego dnia przerwy (chyba, że w czasie choroby – w sumie tak jak teraz, więc w sumie nadal pracuję, więc… dobra, ja przecież nie o tym) jadę na wakacje!

Z tego właśnie powodu wszelkie zamówienia złożone po 1 sierpnia 2022r. zostaną zrealizowane po moim powrocie. Innymi słowy wydawnictwo wróci do życia gdzieś w okolicach 20 sierpnia 2022r.

Pewnie zastanawia Was też wzrost ceny Zwiastunki. Nie będę ukrywał, że jak we wszystkich innych wydawnictwach, jest to związane z drastycznym wzrostem cen wszelkich usług a przede wszystkim cen druku. Z drugiej strony, nie potrafię się nie cieszyć. Kochani – wyzerowaliście pierwsze wydanie! DZIĘKUJE Z CAŁEGO SERCA a może i dwóch serc! Otrzymałem opinie kilku znawców rynku, według których „na serio szybko poszło”.

Jednak dlaczego wspominam o pierwszym wydaniu? Ponieważ właśnie szykuje się drugie! Poprawione o błędy, których niestety nie da się uniknąć przy pierwszym wydaniu, ale też o takie, których za nic bym się nie spodziewał, że je popełnię (albo że ktokolwiek zwróci na nie uwagę, a jednak!). Drugie wydanie to też nowy skład, który tym razem jest wręcz majstersztykiem! Są też nowe posłowia i podziękowania! Podejrzewam, że gratka szczególnie dla tych, którzy dołożyli swoje trzy grosze do poprawek.

To chyba tyle. Trzymajcie się zdrowo, a przynajmniej zdrowiej ode mnie!
Ja idę pracować właśnie nad swoim zdrowiem, bo wyjazd się nie przełoży.

Zwiastunka – Wydanie Drugie

Wracam z urlopu i kilka dni później odbieram już najnowsze wydanie Zwiastunki. Muszę wam powiedzieć, że wygląda genialnie! Sławek Folkman, któremu zlecony […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *